ONUKA & NAONI – MOZAÏKA
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

ONUKA & NAONI – MOZAÏKA (Концертний альбом)

Якщо раптом під час веселих зимових свят ви проґавили реліз нового живого альбому ONUKA – MOZAЇКА (Live With NAONI Orchestra), то зараз настала чудова мить виправити це прикре непорозуміння. Отже, запропонована до вашої уваги концертна платівка вмістила у себе дванадцять треків, записаних під час живого шоу у столичному клубі Stereo Plaza.

Варто також додати, що у березні згаданий концерт було оприлюднено у відеоверсії, що складається з дев’ятнадцяти треків і є доступною для перегляду на YouTube каналі ONUKA. І от, близько тижня тому, її основа стала фундаментом для свіжої платівки.

За словами фронтвумен ONUKA Нати Жижченко, даним релізом, виданим в останні дні 2019 року, вона хотіла би висловити подяку тим людям, які підтримували і мотивували її протягом цих дванадцяти місяців. У 2019 році ONUKA відіграла велику кількість живих концертів із матеріалом платівки MOZAЇКА (про яку ми свого часу розповідали читачам «Нотаток»), а цей живий альбом став символічним підсумком року і задав напрямок руху на рік наступний.

Вона також зауважила, що NAONI Orchestra змогли глибше розкрити звучання студійника MOZAЇКА, не загубивши разом із тим основний меседж композицій.

Ось як відреагували на все це дописувачі у соціальних мережах: «Той випадок, коли саунд у live краще ніж у official video. Це дійсно супер»;
«Оркестр ідеально впорався з подачею сучасного ритму»;
«Дивовижне звучання, яке уносить у космос! Величезне спасибі, ONUKA!» ;
«Це мій найкращий подарунок до свят!Спасибі! Люблю тебе, ONUKA!»
«Краса неймовірна! Жива, правдива, щира! Музика,що має «душу».

ONUKA & NAONI – MOZAÏKA
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *