Onuka – Mozaїka
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Onuka – Mozaїka (Альбом)

Нарешті це сталося – всі десять пісень нового альбому MOZAÏKA від гурту ONUKA, над якими Ната Жижченко та Євген Філатов активно працювали більше двох останніх років, склалися в єдиний пазл. Відтак, як і було обіцяно, 22 березня 2018 року, вітчизняні меломани отримали чудовий подарунок у вигляді одного з найбільш очікуваних у цьому році альбомів української музики.

За словами фронтвумен проекту ONUKA, кожна з десяти пісень нового диску являє собою окремий музичний уламок, але поєднавшись разом, усі композиції символічно формують єдиний задуманий сюжет. «У першому альбомі ONUKA головною була саме музична частина. А от у релізі MOZAÏKA акцент вже на смисловому посилі. За весь цей час наша аудиторія розширилася, я змінилася як особистість, подорослішала, подолавши життєву кризу. Зараз є шанс щось сказати. Мені хочеться говорити про те, що мене по-справжньому хвилює. Мене обурює тенденція співати про якусь безглузду мішуру. Я ніколи не була проти пісень про кохання, але такі треки не повинні бути абсурдними, як це, на жаль, часто відбувається. Є музика, яка створюється для турецьких аніматорів і під яку вони працюють, а є та, яку слухають, переживають і змінюються під її впливом», – коментує Ната Жижченко.

Вона також зазначила, що кожна з 10 пісень альбом MOZAÏKA має свій настрій, історію появи й особливе місце не тільки у творчості гурту ONUKA, але і у її житті в цілому. Зокрема лонг-плей вмістив пісню-присвяту коханому чоловіку, рідній бабусі, друзям, які вже ніколи не будуть поруч, а також, звісно, соціально спрямовані теми композицій.

Додамо, що дискографія електрофолк-проекту ONUKA, станом на сьогоднішній день, складається з чотирьох релізів: перший повноцінний однойменний альбом, виданий у 2014 році, два міні-альбоми – Look (2014 рік) і Vidlik (2016 рік), а також сьогоднішня новинка.

Українська музика: Onuka – Mozaika

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *