Onuka - Misto (Кліп)
Електронна музика, Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Onuka – Misto (Кліп)

Ще один новий музичний подарунок до дня Києва – свіжий кліп проекту Onuka на україномовну пісню під назвою «Місто». Режисером відео виступив саундпродюсер гурту та чоловік вокалістки Нати Жижченко – Євген Філатов, відомий як The Maneken.

«Кліп відображає наші з Натою взаємовідносини, наше щоденне життя і творчість. Адже ми удвох живемо в ритмі цього міста, тісно пов’язані з ним, а всі події, що мають місце у житті, неодмінно стаються на тлі цих фантастичних декорацій. Можна сказати що це відео про нас у місті та про місто в кожному з нас», – розповів Євген.

Сама ж Ната, яка ще у дитинстві перебралася з Чернігова до столиці, відмітила, що Київ завжди був для неї джерелом невичерпного натхнення, а кліп Misto є одним з останніх результатів цього впливу. «Обожнюю, спускаючись з трапу літака, вдихнути повні груди рідного повітря – одразу відчуваєш неабиякий прилив сил та енергії», – зазначила вона.

Додамо, що композиція Misto увійшла до дебютного альбому «Онуки» та стала одним з двох україномовних треків релізу. «Ще починаючи з часів Tomato Jaws, я пишу тексти англійською мовою, тож україномовна лірика «Міста» є певним викликом самій собі. З самого початку майже ніхто не вірив у її успіх, а в результаті сталося так, що вона стала нашим головним хітом», – поділилася в одному зі своїх інтерв’ю фронтвумен проекту Onuka.

Теґи: Українська музика, Onuka, Misto

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *