Onuka – Live in Kiev 14.03.15
Електронна музика, Етно та фольк, Живі виступи, Матеріали

Onuka – Live in Kiev 14.03.15 (Відео)

Днями у всесвітній мережі з’явилася офіційна відеоверсія великого сольного концерту проекту Onuka, що з успіхом відбувся 14 березня 2015 року у київському клубі Sentrum. Однією з цікавинок згаданого виступу став музичний супровід виконавців симфонічним оркестром Brevis під керівництвом диригента Геннадія Фіськова. Цікаво, що цей інструментальний ансамбль з міста Рівне спеціалізується на виконанні творів відомих рок-гуртів у власному особливому аранжуванні, завдяки чому вже встиг здобути визнання як в Україні, так і за її межами.

Вітчизняні меломани доволі жваво відреагували на такий незвичний мікс звучання симфоніки та фолктроніки, у наслідок чого практично за місяць до зазначеної дати всі квитки було повністю розпродано. Варто додати, що цей весняний концерт поклав початок масштабному туру Onuka на підтримку дебютного альбому, що охопив одинадцять різних міст нашої країни.

Нетривіальність живого виконання «Онуки» вже оцінили і на найбільших цьогорічних літніх фестивалях України, серед яких «Країна мрій», Ostrov, Atlas Weekend, Zaxid і Crazzzy Days, а також на одному з найбільших міжнародних музичних фестів Європи – Sziget, що прогримів нещодавно в Угорщині. За словами вокалістки Наталі Жижченко, запрошували їх і в Росію, але зі зрозумілих причин музиканти відмовилися від пропозиції. Натомість у другій половині вересня Onuka вирушить у турне по США і Канаді – гастролі стартують 24 вересня в місті Кембридж (штат Массачусетс, США) і пройдуть у 10 містах Північної Америки: у Нью-Йорці, Філадельфії, Вашингтоні, Детройті, Торонто, Чикаго, Лос-Анджелесі і Сан-Франциско.

Теґи: Onuka, Live

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *