Onuka – Хащі
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Onuka – Хащі (Сингл)

Гурт Onuka оприлюднив нову пісню «Хащі», сповнену алегорій та символізму. В основі новинки лежить поняття хащі як своєрідної безодні, яку люди на своєму життєвому шляху прагнуть обійти, ні разу не зазирнувши до її чорних очей. Але, разом із тим, ми часто можемо зловити себе на думці, що ця безмежна хаща таки увійшла до нашої буденності, буквально оточивши нас, не зважаючи на всі зусилля уникнути її. За словами фронтвумен команди Нати Жижченко, ця робота є відображенням типових подій у соціумі, незалежних від часу чи географічних координат.

Цікаво, що пісня «Хащі» фактично народилася у дорозі – її створювали під час гастролей у різних країнах, що додало її тематиці більш глобального характеру. Відтак, ця композиція з’явилася задовго до виходу останньої платівки Mozaїka, більш того, вона навіть була заявлена 25-м кадром у відеотизері платівки.

Прихильники колективу були вже традиційно активними у написанні коментарів: «Пісня з одного боку динамічна в кожен окремий момент, а з іншого – за загальною структурою залишається на місці, рухаючись по колу. Усі ці протиріччя створюють загальне враження заплутаності та розгубленості»; «Я так зрозумів, що це про те, як ONUKA несла бабусі пиріжки через дрімучий ліс, в хащах котрого причаївся сіроманець вовк? Казки не обирають, в них добро перемагає»; «Прекрасна музика для прогулянки далекими і глибокими лісами»; «Брас-секцію вже можна називати фірмово вашою».

Додамо, що 7 грудня у Києві пройде великий сольний концерт ONUKA – його відвідувачі першими почують новий трек гурту у живому виконанні.

Onuka – Хащі

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *