ONUKA – GUMA
Електронна музика, Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

ONUKA – GUMA (Кліп)

ONUKA презентувала новий кліп до пісні GUMA. Дана робота є антиутопічною історією про боротьбу зі системою, про те, що серед нас завжди є той, хто піде проти неї.

«Ми з Євгеном захоплюємося архітектурними течіями радянського конструктивізму та модернізму. Тому і знімали новий кліп у будівлях, які є яскравим прикладом таких напрямів – у бібліотеці КПІ та у готелі «Салют». Ні, це не є одою радянському часу, це про архітектурну думку і її красу. А доповнили все це костюми Лесі Патоки. Всі задіяні у кліпі образи повязано із локаціями за кольорами. Ми прагнули, щоб образи резонували, або ж грали на контрасті», – коментує у мережі Ната Жижченко.

Основну ідея відео створив Євген Філатов. Він розповів, що в основу відео покладено класичний антиутопічний сюжет та різні соціальні меседжі. Для прикладу, сам трек побудовано на звуці, який підказує незрячим людям, де саме розташовано вхід у метро на столичній станції «Славутич». Подібними елементами музиканти прагнули показати незахищеність певних верств населення в Україні.

Зауважимо, що композиція GUMA увійшла до свіжої платівки формації, що отримала назву KOLIR і присвячується байдужості суспільства по відношенню до людей із обмеженими можливостями.

ONUKA – GUMA

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *