On I Ona – Заворожи
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

On I Ona – Заворожи (Лірик-відео)

Поп-дует On I Ona завершив роботу над своїм свіжим авторським синглом під назвою «Заворожи», доповнивши трек яскравим супровідним лірик-відео. Робота над піснею «Заворожи» проходила у співпраці з вітчизняним звукорежисером Вадимом Алтуховим, знаним завдяки своїй спільній роботі з гуртом Kadnay, Анною Седоковою, Jah Khalib та багатьма іншими артистами.

«Вона чарівна, вона створена в такому настрої, коли хочеться літати, творити… Так, дійсно, це реальна історія і, напевно, жодна пісня не може потрапити у серце слухача, якщо в її основі не лежить життєвий випадок. Це той рідкісний випадок, коли відбувається якась магія між людьми і це стає зрозумілим вже з перших секунд спілкування, з першого доторку поглядами. Власне, пісня саме про це почуття», – коментують On I Ona.

Свіжий трек «Заворожи» став вже шостим за ліком оприлюдненим синглом формації, і, як це не дивно, справа впевнено рухається до видання повноформатної платівки. «Альбом скоро! В принципі, він уже готовий у плані пісенного матеріалу, залишилися дрібниці. Подивимося, як його правильно запустити, хочеться, щоб він був максимально комфортним і цікавим для наших слухачів», – додають On I Ona.

Цікаво, що пісню «Заворожи» усі охочі абоненти мережі Vodafone можуть встановити замість гудків, відправивши SMS з Кодом 00145783 на номер 700.

Українська музика: On I Ona – Заворожи

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *