On I Ona – Від ілюзій
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

On I Ona – Від ілюзій (Кліп)

Український поп-дует On I Ona ще поки що не наважився змінити назву на «Він і вона», але перший крок у цьому напрямку зробив – нещодавно музиканти презентували свій дебютний україномовний трек «Від ілюзій», а також офіційний відеокліп у супроводі до нього. За словами музикантів, їхня нова робота розповідає про те, як часто всі ми помиляємося у власному житті, приймаючи за справжні почуття те, що насправді є суцільною брехнею.

«Дана композиція прийшла до нас спонтанно, але в одну мить – цілісно. Бувають історії, коли пісні складаються по шматочках і буквально по міліметрах, але «Від ілюзій» не з таких. Я почула в своїй голові музику, майже одразу зрозуміла приблизний вигляд майбутнього аранжування і буквально побачила, як ми виконуємо цю композицію на сцені. Така от внутрішня візуалізація сталася. Я була тоді у певному медитативному стані, боялася загубити ці дуже важливі рядки», – коментує свіжий трек Альона Ona Жигарева.

Що стосується кліпу до пісні, то цим відео учасники On I Ona прагнули максимально посилити емоції людей від пісні, адже у самому відео мова також йде про справжнє щире кохання.

«Ми часто сприймаємо якусь хворобливу прихильність за кохання, або, наприклад, миттєві задоволення за щастя. Наші пісня і кліп – це меседж до того, щоб розвіяти всі ці ілюзії та зуміти знайти дещо справжнє. Адже коли ми знаходимо дійсно своє, на його тлі все меркне, наче ілюзія», – додає фронтвумен проекту On I Ona.

«Посил нашої роботи – це важливість того шляху, який ми проходимо з близькою рука об руку людиною, шляху, який веде подалі від ілюзій щастя та ілюзій любові. Адже найголовніша мета пари – це зберегти один одного від подібних примар», – доповнив історію про новинку другий учасник гурту On I Ona Олексій Мартиненко.

Українська музика: On I Ona – Від ілюзій

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *