OmodaGee – У містах
Електронна музика, Матеріали, Релізи

OmodaGee – У містах / Подумки / Море (EP)

OmodaGee – експерементальний проект двох тернопільських музикантів – Олександра Пахомова з гурту The Gee’s та Лесика Драчука, який по сумісництву грає на ударних у відомому гурті Los Colorados. Основна частина музичного матеріалу проекту є англомовною, зокрема дебютний long play хлопців під назвою Pinching Slimbar, який побачив світ 2013 року, вмістив у себе вісім англомовних треків, що характеризувалися експеремантальним звуком та нетривіальною сумішшю жанрів.

Але у його наступнику, EP-релізі «Умістах / Подумки / Море», присутня виключно українська лірика, а сам сингл являє собою все те ж цікаве й незвичне для української музики звучання, що виникло на перехресті інді, гранжу, альтернативи та тріп-хопу. У свіжий міньйон увійшли три авторські композиції проекту, що можна зрозуміти виходячи з його назви.

Головною метою учасників OmodaGee є демонстрація слухачу власного особливого бачення такої своєрідної жанрової суміші, яка може стати відмінним саундтреком будь-якої життєвої ситуації. Композиції проекту чудово звучать, мають свій особливий шарм та здебільшого світло-меланхолійні настрої. Додамо, що запис матеріалу музиканти здійснювали на Тернопільській студії звукозапису «Шпиталь Рекордз».

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Alex Makitra says:

    Чуваки, великий уклін вам за пісню “У містах”. Ви вже не дарма прожили своє життя. Вона потрапила в саме серце. Жалкую що не я її написав)) Радіоформат чи ремікс для радіо повинен бути усюди. Сравжня українська нова хвиля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *