OmodadaGee - Tretiy
Електронна музика, Матеріали, Релізи

OmodadaGee – Tretiy (EP)

Маємо для вас новинку від Лесика Omodada та Олександра «Gee» Пахомова (тернопільський експериментальний проект Omodada Gee), при чому не поодиноку, а одразу у форматі п`ятитрекового міні-альбому Tretiy. З огляду на його назву, напевно, не важко здогадатися, яким за ліком релізом він став для музичного дуету двох добрих друзів.

Не зважаючи на те, що з моменту презентації попереднього ЕР минуло вже чимало років, Лесик все ж таки прогнозував появу міні-альбому Tretiy. Він розповідав, що у певний момент став все частіше писати музику самотужки (пізніше у складі інших формацій), а Gee став приділяти значно більше свого часу родині, закрутився з роботою і, як результат, на деякий час взагалі відійшов від музичної діяльності. Друзі часом «джемили» удвох, але ні одної спільної пісні до цього моменту не записували. «Хоча, думаю, пісні ще будуть», – зазначав музикант.

«Платівку відкриває пісня «Там» – компроміс між ранніми фішками команди та меланхолією інді-попу, далі слідує гітарна Stay In Line – несподіваний реверанс у бік «джентельменського» року Девіда Духовни, Dandy Warhols, Кріса Айзека та інших імен позапопередньої декади. Неопсиходелія починається вже з «Сови» (хоча остання по духу – ледь не «ГИЧ»івський фольк), і до кінця трек-листа досягає свого апогею. «Найкращі Моменти» і справді презентують всі вершки музичних ідей, винайдених Лесиком ще на «Кімнатах». Бек-вокали, припітчені до тембру середньостатистичного марсіанина, шуми-свисти синтезаторів – тут усе булькає і квакає, ніби ти потрапив у якесь космічне болото чи заблудився у лісі галюциногенних грибів. Тож якщо ви чекали на продовження «Мохів і Насінь» – пропускати цю частину альбому однозначно не варто. Врешті, головною окрасою диску стала «Єдиний Птах». Її умиротворений, спокійний сюр ще збільшив градус кінематографічності та зіграв як художній контраст до «стіни звуку» решти композицій – ось чому «Третій» слухається настільки гармонійно», – йдеться у прес-релізі.

Також зауважимо, що прем`єра ЕР відбулася в одній зі соціальних мереж, де міні-альбом було викладено для вільного завантаження.

Українська музика: OmodadaGee – Tretiy

iTunes
Завантажити у Mp3
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *