Omodada – Кімнати
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Omodada – Кімнати (EP)

З радістю презентуємо вам сьогоднішню новинку – дебютний сольний міні-альбом «Кімнати» тернопільського музиканта Лесика Драчука, більш відомого під псевдонімом Omodada. До новопрезентованого EP-релізу увійшло п’ять авторських композицій, серед яких значиться один дуетний трек із молодою тернопільською indie-pop формацією Tik Tu під назвою All My Gods. Варто зазначити, що майже в усіх композиціях нового EP брали участь запрошені гості: Саша Пахомов, Наталія Багрій та Pylyp Ochryp (беки, флейти, банджо).

Загалом, за п’ять років існування проекту Omodada, Лесик встиг поспівпрацювати із багатьма вітчизняними виконавцями – зокрема, має у своєму творчому гандикапі спільні роботи з Ніною Гаренецькою (ДахаБраха), Zapaska, Tik-Tu, OmodaGee, а також працював у якості саунд-продюсера Bohomolniy, Piano, DaKooka, Semmar та багатьох інших молодих українських гуртів. Окрім того, у свій час Лесик був барабанщиком у відомому тернопільському бенді Los Colorados та учасником електро-акустичного проекту Echo Gardens. Ну а наразі Omodada готовий представити широкому загалу власні «Кімнати», які цілком і повністю є результатом роботи однієї людини.

Цікаво, що свій майбутній псевдонім Лесик побачив колись на дошці в інституті. Згодом виявилось, що слово Omodada написали хлопці із Нігерії, і на їхній мові це означає «добра дитина».

Як зазначав Omodada, під час студійної роботи у нього доволі часто виникали різні цікаві музичні ідеї, які не можливо було втілити ніде, окрім як в авторській творчості. Так помалу і назбиралося ідей на сольний міні-альбом «Кімнати».

«Робота над EP тривала близько дванадцяти місяців у різні пори року, в різних локаціях, за допомогою різних, чи то вірніше сказати «рідних» людей. На нього пішло досить багато сил і часу, але результат особисто мені подобається, тож, сподіваюсь, оцінять його і слухачі», – написав на сторінках соціальних мереж музикант.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *