Omodada Gee – Там
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Omodada Gee – Там (Сингл)

Наче якийсь психоделічний пролісок, у найперший день весни свою творчість офіційно реанімує експериментальний тернопільський проект Omodada Gee, назва якого сформована з псевдонімів обох його учасників (Лесика Omodada та Олександра «Gee» Пахомова). Свіжий сингл під філософською назвою «Там» хоча і був записаний у зимню пору року, має на меті розвіяти набридливу ностальгію слухачів за теплою порою календарного року. Студійна робота проходила на студії Шпиталь Рекордз у рідному для хлопців Тернополі.

Концепція нової пісні «Там» доволі абстрактна та відкрита слухачу: кожен може розгледіти в ній щось близьке до самого себе. Самі ж автори з Omodada Gee пов’язують текст новинки із втратою улюбленого місця на Кримському півострові, сублімуючи це на своєрідний музичний лад. «Привіт, весна. Ми з Сашком Пахомовим вперше за довгі два роки записали спільний трек! А це означає, що Omodada Gee знову в строю!» – пише Лесик у соціальних мережах.

Але разом з тим, самі музиканти поки що достовірно не знають, у який формат релізу трансформуються їхні майбутні спільні напрацювання, та навіть коли саме вони будуть написані, адже, за словами мудрих людей, «натхнення, як вітер: його не бачиш, а відчуваєш». Втім, обидва представники формації зупинятися на сьогоднішній новинці аж ніяк не планують та обіцяють найближчим часом знову провадити студійну роботу.

Omodada Gee – Там

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *