OMANA - Журлива
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

OMANA – Журлива (Кліп)

Київський рок гурт OMANA випустив пісню «Журлива», в якій рефлексує на тему української музики 70х років. Гурт жартує, що грандж з них вже не вигнати, тож ця пісня – це певна суміш натхнення від творчості Володимира Івасюка й Кріса Корнелла із Soundgarden.

Фронтмен команди Олексій Богомольний коментує, що з самого початку своєї музичної діяльності OMANA робили україномовні пісні, у часи, коли в Києві частіше всі робили треки англійською мовою. Але в новій композиції учасники гурту вирішили ще більше звільнитися від західних канонів, глибше зазирнувши до творчості українських композиторів. 

OMANA - Журлива

Текст пісні «Журлива» є чутливим та емоційним, але в той же час містить в собі силу й незалежність. Історія, яку розповідає трек, ставить перед нами реальні питання про наше місце у світі та внутрішню боротьбу. Це може стати натхненням для слухачів, адже втілює ідею про подолання викликів та досягнення мрій.

Разом із піснею гурт випустив анімоване відео про потік думок і фантазії. Це розповідь про подорож у багатство внутрішнього світу й уяви. Над відео працювала Ніка Назаренко, для якої це вже четверте відео для OMANA.

Підсумовуючи додамо, що гурт завжди намагається підзаряджати людей у важкі часи, а цього разу ще хоче донести, що в сумні та сірі дні також можна зловити яскраві думки та ідеї.

OMANA – Журлива
Spotify | Apple Music | YouTube Music

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *