OMANA – Я борюсь до кінця
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

OMANA – Я борюсь до кінця (Сингл)

«Я борюсь до кінця» – нова мотиваційна та енергійна пісня гурту OMANA, якою музиканти хочуть підбадьорити всіх українців.

«Ми планували випустити весною жваве EP з енергійних пісень, яке ми записали в грудні минулого року. Але війна зупинила процес зведення на студії. Але наш звукоінженер, Сергій Заболотний, таки зміг прорватися до студії щоб завершити зведення пісні «Я борюсь до кінця». Ми хотіли як найшвидше поділитися цією піснею, так як вона мотиваційна та енергійна. Слова пісні написані від першого лиця. Вона про героя, який говорить собі, що він не зупиниться не дивлячись на жодні труднощі. Ми хочемо присвятити цю пісню усім українцям, які об`єдналися у боротьбі за Україну з російськими загарбниками», – розповів читачам «Нотаток» лідер Олексій Богомольний.

OMANA – Я борюсь до кінця

«Зараз ми бачимо, як Україна героїчно об’єдналася у боротьбі з російською навалою. Ми безмежно вдячні ЗСУ, ДСНС, медикам, електрикам, волонтерам, вчителям, які продовжують дистанційно навчати дітей, всім працівникам, хто продовжує працювати під час війни. Усім-усім, хто береже себе, сім’ю та Україну. Кожен з нас робить крок до перемоги. А разом ми робимо квантовий стрибок у майбутнє процвітання нашої країни», – коментують учасники гурту.

Вокал, гітара, синтезатор: Олексій Богомольний
Бас-гітара: Юрій Макогон
Барабани: Сергій Маркович
Запис і зведення: Сергій Заболотний, Липки Звукозапис
Мастеринг: Alan Douches, West West Side Music
Арт: Ніка Назаренко

OMANA – Я борюсь до кінця
YouTube Music | Spotify | Apple Music | Deezer

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *