Omana – Втеча
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Omana – Втеча (Live-відео)

Кияно-марсіяни з гурту Omana продовжують провадити екскурсії для усіх охочих меломанів по космічному простору під акомпанемент власної творчості! Нагадаємо, що декілька місяців тому відбулася прем’єра концептуального EP команди під назвою «Пригоди Сковороди в Сузір’ї Великого Пса», у якому на юних дослідників зірок очікувала захоплива історія нащадка роду Сковороди, викраденого прибульцями. А сьогодні ми пропонуємо вашій увазі концертний кліп до однієї з композицій міні-альбому, відзнятий під час презентації EP у клубі Mezzanine 16/12/16 командою у скафандрах PiCoi live production та оздоблений художником-футуристом Дмитром Назаренко.

«Втеча» – заключний трек згаданого нами міньйону, що розповідає про спроби Сковороди вирватися з космічної пастки, потрапити додому та назавжди забути усіх тих космічних істот, які, до речі, були також помічені на концерті «Омани» у «Меззаніні» та навіть потрапили у кадр свіжого live-відео. «Енергетика того вечора викликала порушення балансу між світами, тому не дивно, що у кадрі з’являються позаземні створіння. Вокаліста, наприклад, намагаються зжерти потойбічні тіні, барабанщик ледве не вмирає, бо віддає чорній дірі всю свою енергію, а басист навпаки, заряджає мантрою екрани моніторів та зал, що танцює та підспівує», – діляться з «Нотатками» своїми враженнями від виступу учасники гурту Omana.

Всі ці зіркові химери були ув’язнені операторами-мисливцями у кадрах сьогоднішньої відео-новинки, тому відвідувачі майбутнього концерту команди у Тернополі (9-го березня) можуть приходити на виступ без страху загубити душу у міжпланетних мандрах. Хоча хтозна.

Omana – Втеча

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Юлия says:

    Звутит круто.. Радует, что это наша украинская музыка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *