OMANA – Вовки
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

OMANA – Вовки (Сингл)

“Поки разом є – нам здаватись рано”

Київський гурт Omana випускає сингл із новим для себе звучанням! До вашої уваги потужна космічна рок балада “Вовки”, що оспівує силу єдності. Не дивлячись на новий звук, у ліриці все ще зберігаються притаманні для гурту теми пошуку себе, сили любові, як ніколи влучні у час війни.

“Це переосмислення пісні, яку я написав 10 років тому. Зараз вона зазвучала ще влучніше. Це дуже особиста композиція для мене і я досить таки переживаю за неї, бо вона щира, чесна і від чистого серця. Таким завжди важче ділитися. Це наш перший запис зроблений віддалено і разом з Кирилом Томашевський. Він дуже допоміг, так як ми не могли як раніше всі зібратися на тривалий час у студії. Війна розкидала нас у різні міста. Зате ми дали волю різним ідеям, і пісня набула порівняно нове звучання. Кожен день нам кидає виклики. Але ми не здаємося, а навпаки згуртовуємося як ніколи”, – коментує засновник гурту Олексій Богомольний.

OMANA – Вовки

Це перезапис старої пісні Олексія Богомольного, який приурочено спеціально до третьої частини коміксу “Троє проти Зла”, що скоро має вийти з друку від видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Вона була написана ще в далекі часи, коли Олексій випускав пісні як сольний артист під назвою Bohomolnyi. Старий запис можна знайти на soundcloud. У свіжій версії чути зовсім інше звучання, яке має багато шарів аранжування. Якщо раніше хлопці старалися записувати наближено до живого звучання, то тепер дали волю мультидоріжкам та експериментам. Кирило Томашевський виступив саунд-продюсером і склеїв це все до купи.

Додамо, що наразі гурт планує концерт у Києві 20.11 в Малій Опері, а також активно готується до нових записів.

OMANA – Вовки
Spotify | Apple Music | YouTube Music

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *