OMANA & Vivienne Mort – Демони (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

OMANA & Vivienne Mort – Демони (Кліп)

Гурт OMANA поділився новою версією своєї пісні «Демони», яку наразі перезаписали в акустичному варіанті за участі колективу Vivienne Mort. Саме у цій команді, до слова, свого часу грав на гітарі фронтмен OMANA Олексій Богомольний. Також до свіжого дуетного синглу було зняте офіційне відео (відеопродакшн «Прив!т»).

«Ми задумали повністю змінити аранжування пісні. Зупинилися саме на такому варіанті, бо хотіли, щоб пісню було цікаво грати під гітару на вулиці, або ж ще краще – в лісі біля вогнища. Так і народилася акустична версія «Демонів», – розповів «Нотаткам» лідер гурту OMANA.

Нагадаємо, що трек «Демони» у своїй початковій варіації потрапив до лонг-плею «Альбом жахів», про який ми вже розповідали читачам «Нотаток».

OMANA & Vivienne Mort – Демони

Меломани активно відреагували на реліз новинки у соціальних мережах:

«Цікаве поєднання! Послухавши OMANА, прозріла: Даніела пом‘якшує надрив, що відчувається в піснях Олексія. В Демонах з‘явилась ніжність, наче Ви їх прийняли, вгамували і навчились з ними жити»;

«Спасибі за нову пісню. Особлива подяка за те, що це колаборація і можна дізнатися про виконавців, близьких вам по духу, що практично автоматично робить їх такими ж вашим слухачам. Гурт Omana став для мене справжнім, дуже приємним відкриттям. Їх «Альбом жахів» це щось просто вау!»;

«Мріяв про вашу колабу із «Оманою» відколи побачив кліп «Не знайдуть» і дізнався про дружбу Дани з Олексієм»;

«Сказати що я «розпався на тисячі зірок» після перегляду і прослуховування цієї роботи – нічого не сказати!»;

«Дуже атмосферно, експресивно та не звично. Ця пісня наче написана для дуету»;

«Незрівнянно! Як в старі добрі, коли «Вів’єн» була більш рокерською групою з Олексієм за гітарою»;

«Круто! Шкода тільки що всього 2,5 хвилини – наче цукерка з рота випала, довелося дивитися вдруге».

OMANA – Демони (оригінальна версія)

«Після релізу кліпу старався не дивитися в комп’ютер. Але безмежно радий бачити, як людям подобається пісня і наш кліп. Хочеться подякувати Дані за те, що повірила, пропустила пісню крізь себе і дала їй нове життя», – написав Олексій Богомольний у соціальних мережах після прем`єри.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *