OMANA – Вампір
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

OMANA – Вампір (Кліп)

Хлопці з гурту OMANA презентували своє нове анімаційне відео до пісні «Вампір». У ньому на вас чекає занурення в атмосферу містичного шпиталю, яким головний герой блукає у пошуках сонця, наче справжній вампір. На його шляху зустрічаються різні химерні персонажі.

Запис та зведення пісні: Сергій Заболотний, студія Липки Звукозапис.

«Це вже третє анімаційне відео, яке ми зробили з Нікою Назаренко. Радий, що всі відео в нас різні. Ми почали із страшної казки «Не Знайдуть», далі зробили аніме кібер-панк «Подих Змія». І тепер зробили відео від першої особи з акцентом на емоції.

Ідея відео виникла коли я лежав у лікарні. Це доволі таки цікаве місце по енергії. Всі хто йде туди, хочуть підживитися ще життям. І в той же час у багатьох є якийсь страх, неясність. При думках, що потрібно піти в лікарню. Так і відео проводить нас крізь незрозумілі зали очікування, коридори у пошуках потрібного кабінету, через страх операції, та заводить у спокій палати», – розповів читачам «Нотаток» фронтмен гурту OMANA Олексій Богомольний.

Додамо, що вже у жовтні OMANA планує відіграти концерти у Львові, Луцьку та Харкові, де можна буде почути весь «Альбом Жахів» та пісню «Вампір» наживо.

OMANA – Вампір
Spotify
Youtube Music
Apple Music

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *