OMANA – Супергерой
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

OMANA – Супергерой (Відео)

«Знай, небо більше не рай, якщо ти не літаєш там…»

«Наша робота під назвою «Супергерой» – це новий сингл, який супроводжується анімаційним лірик-відео. Пісню ми записували ще до війни, але по змісту вона вписується у складне сьогодення. Ще б пак, бо більшість пісень «Омани» саме про боротьбу.

Ми хочемо присвятити цю пісню всім, хто бореться за Україну. Всі працюють у режимі супергероїв на своїх фронтах спротиву, особливо наші захисники, завдяки яким впевнено наближаємося до перемоги. Ми не втомимось повторювати, що Україна об’єдналася як ніколи. Бачимо як всі допомагають чим можуть, це мотивує викладатися ще більше», – коментують учасники гурту OMANA.

OMANA – Супергерой

Під час Другої світової війни у США була золота ера коміксів. Американці активно вигадували нових персонажів, які за допомогою суперсили, розуму та кмітливості борються з нацистами. Друкувалися цілі серії патріотичних, антивоєнних, антифашистських коміксів. Під час війни в Україні зародилася легенда про Привида Києва, яка зараз прославляє нашу авіацію на весь світ. Нещодавно у Японії навіть було створено мангу про нього. Також автор повідомив, що вона вийде українською мовою й буде доступна в Україні.

У відео до пісні «Супергерой» зображено літак, який вправно збиває ворожу авіацію, захищаючи українське небо та міста. Над анімацією працювала Ніка Назаренко. Також у відео використано кадри з онлайн-трансляції благодійного фестивалю, який організовувала команда фесту «Файне Місто».

«Ми записували цю пісню доволі давно, але коли почала зароджуватися легенда про Київського Привида, захотіли присвятити її українській авіації. Спочатку ми не розраховувати на кліп із за обмежених можливостей і часу. Хотіли зробити коротеньке відео для сторіз, але так захопилися, що вийшло зробити цілий кліп. Ніка Назаренко загорілась ідеєю і присвятила їй весь свій вільний час. У відео також використали кадри з виконання пісні під час благодійного фестивалю від «Файне Місто», який здійснював збір коштів для полку 3408», – розповів читачам «Нотаток» фронтмен гурту Олекій Богомольний.

OMANA – Супергерой

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *