Omana – Пригоди Сковороди в Сузір’ї Великого Пса
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Omana – Пригоди Сковороди в Сузір’ї Великого Пса (EP)

Друзі, разом із вами ми маємо чудову нагоду спостерігати за розвитком та становленням молодого столичного гурту Omana, що є трансформацією сольного проекту екс-гітариста Vivienne Mort Олексія Богомольного (Bohomolnyi). Випустивши декілька перших синглів, музиканти одразу ж відзняли до одного з них офіційний відеокліп, а наразі вже встигли підготувати для вітчизняних меломанів і свій перший студійний міні-альбом «Пригоди Сковороди в Сузір’ї Великого Пса». Запис EP вже звично для команди проходив на студії звукозапису Revet Sound під керівництвом саунд-продюсера релізу Сергія Любинського.

Достатньо незвичний вибір назви для свого міньйону «Нотаткам» пояснив засновник гурту: «Це концептуальна історія про те як головного героя, Сковороду, викрадають інопланетяни і забирають до себе :) Я взяв образ Сковороди, бо хотів мати чітко окреслений образ українського персонажа. Сковорода славився своїми мандрівками та подвигами самопізнання, але ця історія по факту не є одою історичній особистості, адже її персонаж більш сучасний, можна сказати, нащадок роду Сковороди».

За словами учасників гурту Omana, створити цю науково-фантастичну історію, яка символічно перетікає з мажору в мінор, їх надихнули художні твори Хайнлайна, Азімова та Лема. Цікаво, що всі шість пісень платівки «Пригоди Сковороди в Сузір’ї Великого Пса» за своєю суттю є однією великою музичною розповіддю, тож і слухати їх у найперший раз ми рекомендуємо без перерви, одна за одною. Перша пісня «Кажан» виступає прологом та оспівує алегоричні нові можливості, що відкриються для головного героя, а далі його вже вкрадають інопланетяни та переносять на іншу планету (пісня «НЛО»). Наступний трек «Новий Світ» характеризує ейфорію, у стані якої перебуває персонаж, відкриваючи життя на новій планеті, але тут підступно наступає той самий мінор. Спочатку наш мадрівник натикається на міфічного персонажа, Смерть, що живиться ідеями своїх жертв у пошуках самого цінного в житті (пісня «Останнє Побажання»), а після цього він зустрічає космічну діву, яка спокушає його та перевтілює на звіра (пісня «Твоя Тінь»). Заключний трек «Втеча» розповідає про спробу Сковороди вирватись з цієї космічної пастки і потрапити додому.

Вже зовсім скоро хлопці планують презентувати свою космічну сагу наживо, запросивши всіх охочих відвідати столичний клуб Mezzanine 16 грудня о 19:00. Разом із учасниками гурту Omana, у міжзіркові пригоди вирушать ще два колективи – Esquizet та RadioPlush.

Omana – Пригоди Сковороди в Сузір’ї Великого Пса

Bandcamp
Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Енергія в чистому вигляді, хоч ложкою їж

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *