OMANA – Подих Змія
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

OMANA – Подих Змія (Кліп)

Свавілля правоохоронців проти нестримного творчого духу: учасники гурту OMANA сьогодні презентують новий анімаційний кліп «Подих Змія».

За сюжетом ролика, події відбуваються у майбутньому. Але і там правоохоронні органи мають негативне забарвлення – силовики без попередження вриваються до закладу культури для того щоб зупинити концерт. Разом із тим, паралельно існує фантастичний світ – вимір для волелюбних і творчих особистостей. Там, у чарівному лісі, куди на мить можуть потрапити закохані, вирують яскраві ідеї та панує гармонія. На превеликий жаль, насильство «правоохоронців» лишає слід і у тому творчому вимірі.

«Пісня «Подих Змія» почалась із синтезаторної мелодії. Я уявляв якесь недалеке майбутнє, багато заліза і додатковий контроль за людьми. Як тільки ми задумали робити кліп, я одразу подумав про щось у стилі кіберпанк. Також нам хотілось дати відсилки до нашого попереднього відео «Не Знайдуть». І тому в результаті ми змішали 2 світа: кіберпанк і фентезі, де події у реальному світі мають прямий вплив на світ уяви і фантазії.

Відео режисерував та ілюстрував Дмитро Назаренко, який відповідає за весь арт групи. Ми вже розуміємо один одного з напівслова. Цього разу ми залучили ще Даниїла Сахаревича допомогти з 3D моделями персонажів. Робота тривала близько 6 місяців і в результаті у відео вішло більше ніж 100 сцен», – розповів «Нотаткам» Олексій Богомольний.

Пісня «Пісня Подих Змія» є другим синглом із дебютного повноформатного альбому OMANA під назвою «Альбому Жахів». Записаного на студії LipkyZvukozapys Сергієм Заболотним. Мастеринг виконав John Davis, який працював із Led Zeppelin, Placebo та ін.

OMANA – Подих Змія
Spotify
Apple Music
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *