OMANA – Паранормальні
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

OMANA – Паранормальні (Кліп)

«Паранормальні» – новий кліп гурту OMANA, реліз якого музиканти початково планували на 27 лютого 2022 року, але були змушені змінти свої задуми через початок військової агресії з боку РФ. За словми музикантів, за ці дні багато українців почали потроху звикати до війни, психологічної напруги та потужних вибухів, спиймати все це як сувору буденність. Відтак роботу «Паранормальні», у якій йдеться про боротьбу, любов і чесність, вже можна не тримати у «творчій шухляді». Адже всі ми сьогодні трохи паранормальні… Ми – паранормальна країна, яка здатна зупинити у 28 разів більшого врога.

OMANA – Паранормальні

«Сьогодні випустили кліп на пісню «Паранормальні». Радий мати честь робити щось для української культури», – каже фронтмен OMANA Олексій Богомольний.

Режисер: Alex Matvieiev (YUZHANE PRODUCTION); анімація: Nika Nazarenko.

Додамо, що це вже п`ятий кліп до пісень з «Альбому Жахів», але це перше відео, де представлена вся група. До того гурт випускав анімовані ролики, а також кліп «Демони», де лідер гурту Олексій Богомольний заспівав разом з Даніелою Заюшкіною з Vivienne Mort. Наразі команда заявила, що це останній кліп з їхнього «Альбому Жахів» і оголосила про скорий вихід нових пісень.

OMANA – Паранормальні

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *