Omana – Останнє Побажання
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Omana – Останнє Побажання (Сингл)

Шановні поціновувачі нової української музики, за доброю традицією та з великим задоволенням ми найпершими пропонуємо вам ознайомитися з новинками від столичного містик-рок гурту Omana, який утворився внаслідок трансформації проекту Bohomolnyi. Кілька тижнів тому «Нотатки» вже знайомили вас із першим треком оновленої команди під назвою «НЛО», аж ось прийшла пора оцінити і його наступника – новий твір «Останнє Побажання», вже звично записаний на студії Revet Sound та позитивно оцінений місцевим саунд-майстром KNOBом.

«Наша пісня «Останнє Побажання» присвячена смерті як персонажу: хто ж вона така, чому себе так поводить, до чого прагне. Часто напередодні зустрічі із нею трапляється прозріння, люди згадують все саме цінне, знов і знов програють у голові найяскравіші та найважливіші моменти свого життя, а саме на них, як виявляться, і полює віками смерть», – прокоментував новинку фронтмен гурту Omana Олексій Богомольний.

Окрім того, за словами співака, композиція «Останнє Побажання» є справжнім переломним екватором майбутнього концептуального міні-альбому під назвою «Пригоди Сковороди в Сузір’ї Великого Пса» та символічно розділятиме його на мажорну та мінорні частини. До речі, саме до цієї пісні не так давно відбулися зйомки першого офіційного відеокліпу гурту Omana. Результати даної виснажливої, але цікавої творчої роботи вже зовсім скоро стануть доступними для перегляду всім бажаючим, тож слідкуйте за новинами у соціальних мережах.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *