OMANA - Останнє Побажання
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Omana – Останнє Побажання (Кліп)

Двадцять шість годин знімального процесу і перед вами дебютний кліп столичного mystic-rock гурту Omana до пісні «Останнє Побажання», виданої не так давно в якості окремого студійного синглу. З самого початку учасники колективу хотіли уникнути банальних сцен із граючими музикантами, а завдяки команді PicOI Live Production це бажання трансформувалося у повноцінний відеокіп із сюжетною лінією, акторами та реквізитом. Зйомки відбувалися у приміщенні арт-простору Mezzanine, що знаходиться на столичному Подолі, та де, до слова, відбудеться прем’єра майбутнього міні-альбому Omana.

За сюжетом ролика «Останнє Побажання», головний герой настільки переживає розставання зі своєю другою половинкою, що його найрізноманітніші емоції починають вириватися на волю та фактично жити власним окремим життям. Усі приховані раніше особистості, замасковані внутрішні «я», раптово отримують велику силу та більші можливості для існування через порушення внутрішньої гармонії носія, тож як вгамує своїх внутрішніх демонів хлопець та чи вдасться це йому взагалі – дивіться у свіжому кліпі Omana.

«Кожен з нас завжди намагається вкладати дещо особливе в нашу творчість. Ми дуже ретельно та прискіпливо обирали обкладинки для кожної нашої пісні, і саме з таким скрупульозним настроєм ми підійшли до роботи над відео. На саме тільки створення сюжетної лінії пішло близько двох тижнів і в цьому нам дуже допомогла команда PicOI. До зйомок запросили друзів та акторів, серед яких, до речі був і вокаліст ще одного київського гурту Joncofy – Ярослав», – розповів «Нотаткам» лідер та засновник «Омани» Олексій Богомольний.

На останок додамо, що музична міні-стрічка від гурту Omana є ще одним передвісником скорого видання студійного міні-альбому «Пригоди Сковороди в Сузір’ї Великого Пса», про яке ми вас, звісно ж, додатково проінформуємо.

Omana – Останнє Побажання

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *