Omana – Очі
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Omana – Очі (Сингл)

У минулому 2017 році музиканти столичного альтернативного гурту OMANA, після свого гучного старту, так і не порадували вітчизняних меломанів жодними релізами. Аж ось, нарешті, ми маємо новинку – свіжий сингл «Очі», який став першим оприлюдненим матеріалом після концептуального EP «Пригоди Сковороди в Сузір’ї Великого Пса».

Гурт продовжує обрану містичну тематику і розповідає у пісні про «любов і довіру до фантома у пошуку душевної свободи». За словами музикантів, гітарний риф приспіву є досить танцювальним, під нього зручно стрибати, тому спочатку дана композиція носила іншу назву – «Кач». Запис треку проходив у Києві, на студії REVET SOUND, а її очільник, Сергій Knob Любинський («Покруч», «ТОЛ»), виступив у ролі продюсера. Автор обкладинки – Дмитро Назаренко.

«Герой пісні «Очі» зустрічається з фантомом і не просто закохується в нього, а й заворожується знаннями і можливістю ширше/глибше бачити світ. У результаті він довіряється фантому для того, щоб знайти свою свободу. Взагалі, при кожному студійному записі хочеться спробувати щось нове. Цього разу ми хотіли «збруднити» звучання, намішали різних шумів і вони прибавили певну живість», – розповідають про новинку учасники гурту OMANA.

Цікаво, що робота над треком «Очі» стала для «Омани» останньою у сьогоднішньому складі (Олексій Богомольний – вокал, гітара; Іван Головін – бас; Андрій Кукуруза – ударні), і вже незабаром засновник sci-fi формації Олексій оголосить імена двох нових учасників команди, які були запрошені для того, щоб максимально сконцентруватися на роботі над альбомом.

Українська музика: Omana – Очі

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *