Omana – Очі (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Omana – Очі (Кліп)

Хто кого більше шукає – BDSM-бар рок-гурт, чи навпаки, це, звісно, питання на кшталт про курку та яйце, але в новому кліпі «Омани» під назвою «Очі» все у всіх склалося, принаймні на деякий час. Знімальна локація: The Cage Bar. До речі, про знайомство лідера гурту Олексія Богомольного зі згаданим тематичним закладом ви можете почитати у нашому інтерв’ю за наступним посиланням.

Відео: Slippy Inc (Тементій Пронов). Варто зауважити, що саме завдяки йому зйомки ролика на пісню «Очі» вилилися у повноцінний відеокліп, а не у заплановане початково просте відео із граючими музикантами.

«Зняли кліп на пісню «Очі» у столичному BDSM-барі The Cage. Йшли на, здавалося б, звичайний кастинг… Але щось пішло не так! Життя вже ніколи не буде таким як раніше», – йдеться у повідомленні від музикантів гурту OMANA.

«Історія наступна: нас запросили зробити виступ в київському клубі The Cage, який спеціалізується на БДСМ атрибуції. Організаторам затії припала до душі наша пісня «Останнє Побажання». Через деякі технічні причини ми так і не змогли організувати виступ, але клуб запропонував нам зняти в них кліп. Ми це сприйняли як долю, бо з досвіду знаємо, що знайти локацію для зйомок не просто. Пізніше доля нас звела з Тементієм Проновим, який має славу одного з кращих музичних фотографів і також знімає кліпи. В основі роботи була ідея кастингу – на початку ми приходимо як звичайні музиканти – куртки, джинси, светри, та й самі не яскраві та сковані… Але публіка хоче вражень і тому дівчата, які заправляють клубом, намагаються нас розкрити», – розповів «Нотаткам» засновник гурту OMANA Олексій Богомольний.

Додамо, що у найближчому майбутньому хлопці планують сконцентруватися на студійному записі своєї нової повноформатної платівки, адже наразі вже мають на руках демо-записи практично усіх її пісень. Декілька перших синглів з майбутнього альбому побачать світ ще до завершення 2019 року, тому слідкуйте за новинами!

Omana – Очі
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Max says:

    вокал не виразний або забитий, а в цілому непогано

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *