Omana – НЛО
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Omana – НЛО (Сингл)

Друзі, маємо за честь першими розповісти вам про перший офіційний сингл новоствореного столичного проекту Omana під назвою «НЛО»! Хоча визначення «новостворений» тут напевно не найдоречніше, адже в аналогічному складі музичний колектив вже протягом тривалого часу існував, творив, видавав релізи та навіть виступав перед публікою. Щоправда відбувалося все це під дещо іншою назвою. Отже, гурт Omana – це результат ребрендінгу альтернативного проекту Bohomolnyi, заснованого колишнім гітаристом Vivienne Mort, «Холодного Сонця», Despot та інших гуртів, Олексієм Богомольним.

Авторська пісня «НЛО» стала першим оприлюдненим синглом з майбутнього міні-альбому команди, роботу над яким вже практично завершено. Запис та зведення релізу відбувалися на київській студії Revet Sound під керівництвом місцевого майстра Сергія Любинського, більш знаного як Knob. Варто додати, що яскраву обкладинку для даної композиції, та, з рештою, усього майбутнього EP, створив харківський художник Дмитро Назаренко.

«У нашій новій пісні «НЛО» мова піде про викрадення головного героя прибульцями і це тільки початок його галактичних пригод, про які ви будете дізнаватись у наступних композиціях. Загалом космічна тематика останнім часом набуває все більшої популярності, і музичний сегмент також не є виключенням у цьому. На створення матеріалу такої стилістики нас надихнула наукова фантастична література 60-х років, якою особисто я буквально зачитуюся», – розповів «Нотаткам» лідер та засновник проекту Omana Олексій Богомольний.

На останок зазначимо, що вищезгаданий міні-альбом не є єдиною запланованою на найближчий час новинкою від учасників гурту Omana, адже декілька днів тому музиканти завершили зйомки першої роботи своєї відеографії. Слідкуйте за новинами гурту у соціальних мережах та не пропустіть скору прем’єру відеокліпу!

Завантажити
Придбати


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *