OMANA – Не Знайдуть
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

OMANA – Не Знайдуть (Кліп)

Таємничий ліс: фентезі-рокери OMANA представили містичне анімаційне відео до нового синглу «Не Знайдуть».

Учасники OMANA називають себе «рок-групою з фантазією». Широти уяви у хлопців не відняти! Кожна їхня нова робота – це захоплюючий концептуальний лабіринт, в якому сплітаються інші світи і дивні міфічні істоти.

У 2016 році групу OMANA заснував Олексій Богомольний – екс-гітарист Vivienne Mort. З моменту створення – курс на буйство постмодерну. «Пригоди Сковороди в Сузір’ї Великого Пса». Складно пройти повз дебютного релізу з такою назвою! За ним послідували окремі сингли «Сюр» та «Очi». У 2018 році до гурту приєдналися бас-гітарист Дмитро Приходько і барабанщик Сергій Маркович. Так сформувався остаточний склад OMANA.

«Між нами трапилася магія», – говорить Олексій, пояснюючи, як йому вдалося написати за останній час кілька десятків нових пісень. OMANA вже готові презентувати дебютний повноформатний альбом і починають нову главу своєї історії з виходу пілотного синглу «Не Знайдуть». Майбутня платівка характеризується оновленим звучанням команди, над яким працювали на студії LipkyZvukozpys.

На підтримку релізу також виходить анімаційне відео. Його автором став ілюстратор Дмитро Назаренко. «Нас об’єднала любов до коміксів і наукової фантастики», – розповідає художник. Діма швидко вловив завдання Олексія і вправно передав їх на відео. «Головна мета – передати глядачеві відчуття, що він перебуває безпосередньо в лісі. Здається, нам вдалося це зробити», – резюмує Олексій.

Сюжет відео оригінально трактують самі учасники групи: «Це історія двох дітей, які заблукали в лісі. Там їх зустрічають незвичайні істоти. Виникає питання: кого боятися, а кому можна довіряти? Сумніви і напруга в подальшому тільки посилюються. Все це виглядає як казкова історія. Такий собі фентезі-трилер. Але це ж і є наша реальність. Варто лише замінити ліс на вулиці міста. Не все, що здається нам страшним є злим і поганим. Не все, що виглядає добрим – має добрі наміри».

«Не Знайдуть» в повній мірі дає нам уявлення про звучання дебютного альбому з красномовною назвою «Альбом Жахів», реліз якого символічно призначений на п’ятницю, 13 березня.

OMANA – Не Знайдуть
Google Play
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *