OMANA - Не засинати
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

OMANA – Не засинати (EP)

До вашої уваги свіжий міні-альбом столичного альтернативного гурту OMANA під назвою «Не засинати». За словами музикантів, усі чотири треки релізу «Не засинати» закликають не забувати свою історії, не покладати рук, а продовжувати боротися за гідність, за свій край, за свої мрії.

«Ми давно хотіли доповнити концертну програму швидшими й драйвовішими піснями. Так з’явилась ідея записати EP «Не засинати». Усі пісні записані в грудні на київській студії «Липки Звукозапис». Але зведення та мастеринг ми завершували вже під час війни. І тоді звукоінженер Сергій Заболотний підмітив, що наші композиції перетинаються з темою війни. Саша Ліповська, власниця студії, дуже наполягала чимшвидше випустити пісні, оскільки вони зможуть підтримати людей. Тому ми засвітили частину з них, які є більш мотиваційні та енергетичні. Дуже чекаємо, щоб зіграти новий матеріал наживо. Сподіваємось скоро вийде підтвердити дату концерту в Києві», – розповів «Нотаткам» лідер гурту OMANA Олексій Богомольний.

«Ми завжди писали пісні про боротьбу та саморозвиток. У цей час несправедливості може здатися, що ангели теж падають, але вони обов’язково знайдуть сили та піднімуться захищати добро і справедливість», – йдеться у прес-релізі команди.

Ілюстрація – Ніка Назаренко.

Додамо, що міні-альбом «Не засинати» вже можна послухати на стрімінгах.

OMANA – Не засинати
YouTube Music | Spotify | Apple Music

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *