OMANA - Мрії
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

OMANA – Мрії (Сингл)

Гурт OMANA поділився з меломанами новим синглом «Мрії». За словами музикантів, новинка характеризується легким і ліричним звучанням, на яке вплинув її дистанційний спосіб появи.

«Це наша перша пісня, написання після початку повномасштабного вторгнення. Після новини про бомбування драмтеатру в Маріуполі я не міг знайти собі місця. Взяв гітару в руки і зловив мелодію куплету. Ця пісня є й рефлексією на війну, і мотиватором рухатися далі і здійснювати найщиріші мрії за себе і за тих, чиє життя забрала війна. Ми робили цей трек на відстані, і це єдина композиція, яку ми записали на студії без жодної репетиції. Це відчувається у її незвичному звучанні», – розповів «Нотаткам» лідер гурту OMANA Олексій Богомольний (вокал, гітара, синтезатори).

OMANA - Мрії

Олексій почав працювати над піснею у березні 2022, коли дізнався про бомбардування Маріупольського драмтеатру… Так склалися обставини, що наступного дня після тієї жахливої події в Олексія зупинялися на ніч 2 сім’ї, які евакуювалися з Маріуполя. Їхні машини були обстріляні, але люди не впали духом. Вони ділилися власним досвідом пережитого й казали, що найстрашніше – це бути відрізаним від новин і зовсім не розуміти, що відбувається в країні і світі. Зрання сім’ї поїхали далі, а Олексій дописав слова пісні.

«Нам потрібно здійснювати мрії не лише для себе, а також задля тих, хто віддав своє життя у цій війні. Нас усіх об’єднує чітке зосередження на перемозі та майбутньому для України!» – додає Олексій.

YouTube Music | Spotify | Apple Music

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *