OMANA – Мрії
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

OMANA – Мрії (Відео)

Гурт OMANA випустив кліп на нову акустичну версію пісні «Мрії».

Лірична балада зачіпає тему війни та якою ціною ми зараз живемо. Для відео музиканти залучили своїх слухачів написати свої мрії чи візуалізувати їх. Також команда отримала багато малюнків від дітей ВПО та дітей, чиї батьки служать в ЗСУ.

Група очікувала побачити більшість мрій про перемогу України та повернення своїх територій, але це було дуже емоційно читати особисті побажання й передивлятися малюнки. Ніхто не мріяв про новий айфон, а натомість про протез для батька чи відвідати бабусю у Новій Каховці. Зараз зміст і сприйняття пісні сильно трансформувався після підриву рашистами дамби та затоплення півдня України.

OMANA – Мрії

OMANA вірить, що якщо візуалізувати та прямо говорити про свої мрії, то ми даємо більше шансів на їхнє здійснення. Відео було знято командою YUZHANE PRODUCTION.

«Акустична версія «Мрій» з’явилася випадково. Коли ми думали як пропомотувати наш сингл «Мрії», який вийшов у лютому цього року, я записав серію коротких відео про те, як створював пісню. В одному із відео для соц мереж я награв пісню під акустичну гітару. Хлопцям так зайшло, що коли в нас була можливість завітати у студію на пару годин, ми записали повністю нову версію. Приправили віолончеллю і розчулилися. Зрозуміли, що пісня більше розкрилася. Ось так, іноді чим звичайніше, тим глибше», – розповів читачам «Нотаток» Олексій Богомольний.

Невдовзі гурт відправиться у спільний благодійний тур із гуртом Rohata Zhaba, а також візьме участь у фестивалі Faine Misto.

OMANA – Мрії
Spotify | YouTube Music | Apple Music

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *