OMANA - Молодим
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

OMANA – Молодим (Відео)

«І якщо вмру молодим – не страшно, яскраво прожив»: учасники гурту OMANA презентують свою нову роботу «Молодим» та концертний кліп до неї.

Як зазначили музиканти, це мотиваційна бадьора пісня, яка покликана підтримувати людей і «заряджати життям». За своєю формою вона є енергійною та практично панковою, відтак хлопці сподіваються, що особливо вона полюбиться відвідувачам їхніх живих концертів.

Ось що розповів «Нотаткам» фронтмен OMANA Олексій Богомольний: «Пісня «Молодим» – це наша ода енергії молоді. Після повномасштабного вторгнення, українська молодь проявила себе дуже гідно. Як би росіяни не хотіли зацькувати нас, ми продовжуємо жити, творити, лишати культурний слід. Підтримка серед молоді надзвичайна на різних рівнях. Я не бачу, аби старше покоління так збирало щодня на дрони, авто, чи порятунок тварин, як це робить молодше покоління».

OMANA - Молодим

В основу відео покладено виступ колективу на фестивалі Faine Misto. Відео: ihormoshtys. «Відео ми записали під час цьогорічного виступу на фестивалі Faine Misto. Ми дуже раді, що змогли зафільмувати цей момент і багатьох файних людей. Цього року фестиваль був благодійним, і всі відвідувачі не лише отримали музичний заряд, нові знайомства, враження, а й допомогли зібрати майже 4 млн для НГУ Азов», – додав лідер гурту OMANA.

OMANA – Молодим
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *