OMANA – Live
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

OMANA – Live

У мережу виклали останній сьомий ролик з лайв-сету гурту OMANA, який було відзнято у докарантинний період. Зйомка відео відбувалася на студії Breadberry. Запис і монтаж: Олександр Фальчевський.

Зауважимо, що представлені на лайві сім треків увійшли до останнього студійника гурту під назвою «Альбом жахів», про який ми вже розповідали читачам «Нотаток».

«Ми були якраз майже на фініші запису альбому, коли команда Overdrive.ua запропонувала зняти нам лайви. Ми вирішили випропобувати нові пісні. Чути, що в деяких піснях ще не фінальні слова. Ще це був тест на форму, адже ми порівняно довго не грали разом, бо більше приділяли увагу студії. В результаті ми зняли лайви аж на 7 пісень. Було важко зупинтися. На одній з пісень я уронив медіатор і роздер пальці правої руки до крові. А по завершенню взагалі був у такому ажіотажі, що поїхав додому без гітари», – поділився з «Нотатками» засновник гурту OMANA Олексій Богомольний.

Зйомка представлених роликів мала місце за ініціативи та сприяння Overdrive.ua. Цей проект було створено у 2011 році як ресурс для просування перспективної української андеграундної музики. «З самого початку і по сьогоднішній день проект існує на силі ентузіазму засновників. З 2016 року ми почали знімати живі відео-виступи гуртів. Все почалося з легенди чернігівського року – «Женя Скрудж». Наші останні кліпи записані із гуртами OSTRIV і OMANA, разом з якими ми в один день записали 12 пісень. Найближчим часом плануємо записати потужну фігуру панк-року — гурт Stinx, який нещодавно випустив україномовний альбом «Ти або я», – кажуть представники Overdrive.ua.

OMANA – Live
OMANA y FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *