OMANA - Крізь пітьму
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

OMANA – Крізь пітьму (Альбом)

Світ побачив новий альбом гурту OMANA під назвою «Крізь Пітьму», який вмістив у себе вісім треків.

За словами музикантів, назву для релізу було обрано не випадково – запис платівки провадили у лютому поточного року, маневруючи між відключеннями світла. Окрім того, більшість треків учасники команди створювали на відстані, адже на той час фронтмен гурту Олексій Богомольний мешкав у рідному для нього Тернополі. Хлопці обмінювалися ідеями, замальовками та демо-записами за допомогою інтернету, а що з того вийшло – можете оцінити просто зараз.

Основна ідея нової платівки від OMANA полягає в мотивації: гурт прагнув підбадьорити своїх слухачів, додати трохи позитиву та яскравих фарб у наше важке мінорне сьогодення.

OMANA – Крізь пітьму
Музичні платформи


«Новий альбом є більше ліричним, цими піснями ми хотіли заряджати і мотивувати людей. Аби він допомагав рухатися крізь пітьму.

До речі, ми буквально записували більшу частину пісень крізь пітьму. Наприклад, більша частина гітар на альбом була записана всього за одну ніч, бо тоді було світло», – розповів «Нотаткам» Олексій Богомольний.

OMANA - Крізь пітьму

Окрім альбому «Крізь Пітьму», у мережі також було опубліковано офіційний ролик до треку «Знову живий». Відео: Максим Лавренчук.

Додамо, що почути формацію наживо можна буде вже на початку наступного року, коли OMANA вирушить у тур містами України на підтримку альбому. Актуальний перелік міст та дат ви можете знайти тут.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *