OMANA - Божевільний
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

OMANA – Божевільний (Кліп)

Київський гурт OMANA представив новий сингл разом із кліпом на пісню “Божевільний”.

Музиканти зараз працюють над новим альбомом, але паралельно в паузах вирішили втілювати інші задуми аби трішки перезавантажитися від масштабної роботи над повноформатником.

Однією із ідей було переписати пісню “Божевільний”. Фронтмен гурту, Олексій Богомольний, написав її 10 років тому в домашніх умовах, ще до створення гурту OMANA і видав у 2015 під своїм прізвищем на soundcloud. Останні роки слухачі регулярно просили додати пісню на всі стрімінги, але гурт все чекав нагоди аби зробити перезапис пісні новим складом разом для переосмислення ранньої творчості Олексія.

OMANA - Божевільний

І така нагода зʼявилася, коли студія SoundPlant переїхала в історичну будівлю Народної аудиторії, зведеної у 1895 році. Приміщення настільки зарядило музикантів, що вони захотіли щось спробувати записати в ньому. Після цього гурт пішов далі і зняв ще атмосферне відео у тому ж місці. Режисер відео виступив Макс Лавренчук.

Із цікавого, в пісні можна почути вокал Данієли Заюшкіної із Vivienne Mort. Олексій часто показував Данієлі свої перші пісні, і часом вона пропонувала різні гармонії до вокалу. У новому перезаписі збережена вокальна партія Дани з оригінальної версії аутентичного запису 2015 року.

Олексій Богомольний розповів читачам «Нотаток»: «Ми давано хотіли випустити пісні, які були випущені як Bohomolnyi ще до створення Omana. У цьому році ми в роботі над новим альбом, нам сподобалася ідея робити паралельно інші записи, аби відволіктися. І так ми взялися переписати пісню “Божевільний”, щоб дати їй нове звучання і глянути на реакцію слухачів. Виглядає так, що можна переписувати й інші пісні.

Ще тут історія, що до перезапису нас привело кілька факторів: прохання слухачів і друзів-музикантів, а також відкриття студіїї Soundplant у новому історичному приміщенні. Коли ми завітали у студію, одразу ж захотіли щось там записати, а ідея з “Божевільним“ якраз була на поверхні.

Як ви вже зрозуміли, зараз гурт працює ще над деякими піснями паралельно з роботою над альбомом, щоб найближчим часом порадувати слухачів.

OMANA – Божевільний
YouTube Music | Spotify | Apple Music

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *