OMANA – Альбом Жахів
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

OMANA – Альбом Жахів

Як і обіцяли хлопці з гурту OMANA, 13 березня у мережі з’явилися 13 пісень – 13 історій з «Альбому Жахів».

«Наше перше EP було про викрадення Сковороди інопланетянами та його мандри у новому світі. Після такого ми просто зобов’язані були зробити наш перший повноформатний реліз також концептуальним. Альбом Жахів складається з 13 пісень.

Початок роботи над альбомом почався у 2019. За перші півроку було написано кілька десятків ідей, з яких ми зробили десь 20 пісень, з яких відібрали 13 для альбому. На кожну з пісень ми розробили окрему ілюстрацію разом з Дмитром Назаренко, який також намалював кліп на пісню «Не Знайдуть». Нам хотілося задати настрій для слухача. Ілюстрація це мов трейлер до кожної історії», – кажуть музиканти гурту OMANA.

«Альбом Жахів» записували і зводили на київській студії LipkyZvukozapys за участі Сергія Заболотного. За мастеринг відповідав John Davis з Лондонської Metropolis Studios, який відомий по своїй роботі з Led Zeppelin, Pixies, Placebo, Savages та ін.

Ось що розповіли хлопці «Нотаткам» про новинку:

Олексій Богомольний (вокал, гітара, синтезатори, слова, музика): «Коли люди ходять в кіно, вони знають що очікувати від комедії, детективу чи трилеру. Так і ми вирішили зробити альбом наче саундтреком до фільму жахів.

Хотілося максимально зберегти емоції на альбомі. Тому ми відійшли від уже стандартних на сьогодні практик тюнінгу голосу чи рівняння інструментів під сітку на пост продакшені. Більшість партій записані одним дублем від початку до кінця, тому є невеликі погрішності, але в цьому й уся сіль…

Я ріс на альбомах. У старших класах відкладав всі гроші на обід та ходив пішки в школу, щоб купляти раз на два тижні новий компакт диск. Тому до свого першого повноформатного альбому поставився дуже відповідально. До всіх складових: музичної, ліричної, а також самого процесу запису і, звісно, до арту. Ми випускаємо диск з 16 сторінковим буклетом, а таке зараз велика рідкість».

Дмитро Приходько (бас, бек-вокал): «В одній з ранніх версій пісні «Хвилі» був рядок «молитва не врятує, бога вже нема». Сумую за цим рядком, сьогодні це було б актуально».

Сергій Маркович (барабани, семплер, перкусія): «Це не нова школа і не стара – це все одразу. Ми шукали нове звучання, експериментували з синтезаторами й семплером. Змішували все, що нам подобається в електронній, гітарній чи іншій музиці. Але при цьому також старалися, щоб це лишилося живими душевними піснями, а не просто треками с новим модним саундом. Все зробила магія між нами й шалений потік уяви, а приправив теплий ламповий звук».

OMANA – Альбом Жахів
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *