Ол.Ів.'Є – Небо Лікує Всіх
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Ол.Ів.’Є – Небо Лікує Всіх (Сингл)

Сьогодні відбулася прем’єра нової студійної роботи музичної формації «Ол.Ів.’Є» – спільного проекту Олександра Положинського та Івана Марунича. Свіжа композиція під назвою «Небо Лікує Всіх» вже доступна для ознайомлення чи придбання на сторінках популярних музичних сервісів.

«Нарешті, студійний запис. Звісно, це не те, чого ви чекали, якщо чекали, але мені подобається. Якщо вам зайде, посприяйте, будь ласка, максимальному поширенню», – пише у Facebook Олександр Положинський.

«Що у День української писемності та мови ми могли подарувати вам? Звісно, ще одну пісню в скарбничку української культури) Експерименти в нашому з Олександр Положинський сайд-проєкті «Ол.Ів.’Є» продовжуються – Олександр написав текст, на його мелодію я написав музику, а хлопці Денис Бреславский та Олексій Мазур з MOLA music зробили аранжування та запис. Володимир Лемперт надихнув та спродюсував, а Анна Охматенко вже традиційно зробила фірмову візуалізацію. Очільникам радіопростору пропонується не стісняцця і взяти трек до себе в ефіри, бо ж пісня вийшла легка, як небо… «Ранить земля, але небо лікує всіх…» Зі святом!» – поділився деталями роботи Іван Марунич.

Ол.Ів.’Є – Небо Лікує Всіх
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *