Olive Taud – Я не жартую
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Olive Taud – Я не жартую (Сингл)

Сьогодні, 27 липня 2020 року, молода хіп-хоп виконавиця Olive Taud презентує у мережі свій новий сингл під назвою «Я не жартую».

Реперська романтика, бунтарських дух і сповна стилю. У новій пісні, словами «я не жартую», Тауд підбирає цікавий синонім до слів «я тебе кохаю» і так признається у коханні своєму чоловіку.

Якщо у попередній діяльності Olive Taud наголошувала на своєму серйозному ставленні до розвитку та самореалізації, то у свіжому синглі «Я не жартую» можна спостерігати, як у виконавиці з’являються нові цінності, а саме піднімається тема відносин.

Olive Taud – Я не жартую

Коли дівчина говорить про почуття своєму хлопцю – це завжди зворушливо та ніжно, але Olive Taud думає зовсім інакше і наголошує на тому, що не варто чекати тендітних слів, коли твоя дівчина репер.

Запис нового синглу «Я не жартую» проходив на студії звукозапису KS Records у співпраці з одеським саундпродюсером Shozabeat. Саму пісню наразі можна вільно послухати у мережі, або ж офіційно придбати на більшості популярних медіа-майданчиках, підтримавши тим самим майбутню діяльність амбітної виконавиці.

Olive Taud – Я не жартую
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *