Olive Taud – Викупи
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Olive Taud – Викупи (Кліп)

«Викупи», – змушує слухача у новому кліпі українська реперка Olive Taud.

Боротьба з залежністю від важких наркотиків – головна складова історії, яку виконавиця взяла з власного життя. Події відбувалися впродовж тривалого часу і пов’язані з близькою та коханою людиною для Тауд, яка страждала від залежності.

Історія переплітається з життям реперки, де вона, поринувши з головою у музику, не помічала, що відбувається довкола. А саме, те, що важлива для неї людина потребує допомоги. І перше «Викупи» в пісні, йде до самої себе, власне як і друге. Перше «викупи» – відкрити очі і поглянути на реальність, друге – зробити вибір: допомогти, чи піти, сховатись від проблеми і забути про неї. Як ми розуміємо з пісні, то Тауд вирішила залишитися. Третє «Викупи» – залишається за головним героєм пісні, який зміг перебороти себе і признатися у всьому, в першу чергу собі і готовий на все заради змін. Останнє, четверте «Викупи» – залишається за слухачем.

Саме тут Olive Taud звертається до слухачів, і намагається донести головний сенс.

«Якщо людина, яка страждає від наркозалежності дійсно важлива для тебе – боріться разом. Якщо ти не впевнений або довго не можеш дати відповіді на таке легке питання – навіть не пробуй, залиш і йди. Якщо ти залежний від наркотиків – не мовчи, довірся своїм близьким людям. Не бійся признатися і не соромся цього, вони обов’язково тобі допоможуть. Якщо у тебе немає таких людей – зроби це заради себе. Якщо ти існуєш на цьому світі то ти маєш свою особливу ціль. Знайди її і стань собою», – зі слів Olive Taud.

На початку треку ми чуємо діалог Тауд з кимось. Можливо, це і є та загадкова людина…

Залежність від наркотиків — не злочин, а всесвітня проблема. І чим більше ми звертаємо на неї увагу, тим більше людей ми можемо врятувати.

Olive Taud – Викупи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *