Olive Taud – Робін Гуд
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Olive Taud – Робін Гуд (Сингл)

3 серпня 2020 року Olive Taud презентувала літній сингл «Робін Гуд».

Ідея написати цю пісню з’явилася у Тауд під час прогулянки на пляжі Монастирського острову: «Я довго стояла біля Дніпра вдивляючись у саме дно, і побачила там красиву маленьку мушлю. Тоді я вирішила забрати її з собою і дати ім’я. В цей момент мені було так добре, я зловила себе на цій думці і так придумала перші строчки приспіву. Через декілька днів знайшла їх в чернетках телефону і вирішила написати пісню».

«Знайомся, це моя ракушка Робін. Я забрала її з морських берегів для того щоб принести тобі літній вайб і зарядити чистою енергією та налаштувати на позитивне мислення. Вже зараз ти зможеш прикласти цю ракушку до вуха, щоб почути який двіж несеться на сонячних берегах морських вод наших країв», – пише у Facebook Olive Taud.

Olive Taud – Робін Гуд

Історія про ракушку по імені Робін націлена на те, щоб принести веселий настрій і нагадати, що літо – це пора свіжих морських хвиль та відпочинку. Тому якщо ви вирішили цього року відмовитися від такої насолоди і залишитися у місті щоб попрацювати, будьте обережні при прослуховуванні, бо Тауд так і манить кинути все і помчатися до моря.

Окрім того, до пісні «Робін Гуд» заплановано зйомку відеокліпу, реліз якого заплановано на кінець серпня.

Olive Taud – Робін Гуд
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *