Olive Taud – Краща
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Olive Taud – Краща (Кліп)

«Олдскульного Ніндзі» більше не існує, натомість є Olive Taud – юна дніпровська реп-виконавиця пережила своєрідний музичний «ребрендінг» та презентує свій новий авторський проект із дебютним треком «Краща». Цікаво, що Olive Taud – вже п’ятий за ліком псевдонім дівчини на ім’я Ася.

«Після виходу мого останнього альбому в 2017 році, минуло вже багато часу, і весь цей час я перебувала в зламаному стані. Я хотіла писати, але чомусь в мене не виходило нічого, я сильно боялася, що мені вже немає про що сказати, здавалося, що хтось всередині мене зв’язав всі мої почуття і не дозволяв їм говорити зі мною. Я йду, щоб повернутися новою. Більш впевненою, більш відкритою, одним словом «собою». Це буде нове ім’я, інша музика і інша я. Але така, яка я є насправді. Те, що я відчуваю і те, що імпонує мені зараз. Я щиро вдячна всім за вашу підтримку і за те, що ви поруч зі мною. Будьте кращими за вчора вже сьогодні і залишайтеся собою», – анонсувала напередодні зміни виконавиця.

Разом із релізом треку «Краща», також відбулася прем’єра офіційного відео до нього. «Дивіться, слухайте та коментуйте, мені важлива ваша думка та наш зв‘язок», – пише Olive Taud.

Зауважимо, що з останнім у всіх сенсах альбомом Олдскульного Нінді під назвою «Останній Динозавр» ви можете ознайомитись на нашому сайті за наступним посиланням.

Olive Taud – Краща
Spotify
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Анатолій says:

    Дуже круте відкриття! Завдяки цьому дебютному треку від Олів Тауд зміг відкрити круту музику “Олдскульного ніндзі”. Дуже зайшло! Дуже яскраве поповнення в ніші україномовного жіночого репу! Аліні Паш, Альоні та Мамаріці пора нервувати =)

  2. Романич says:

    Се УКРАЇНа!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *