Olivan & alyona alyona - Чекаю
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

Olivan & alyona alyona – Чекаю (Відео)

До вашої уваги спільна пісня луцького співака Olivan (він же Валентин Мушинський) та реп-виконавиці alyona alyona під назвою «Чекаю», а також супутнє лірик-відео до неї.

За словами музикантів, інколи в житті можуть трапитися такі ситуації, коли стосунки пари наближаються до завершення, а між людьми залишаються чимало недосказаних слів. Люди дуже часто важко проходять через такий болючий період невзаємного кохання. Але, на противагу тому, є багато людей, які навпаки віддано чекають одне одного, адже справжнє кохання все ж таки існує. Артисти хотіли би побажати всім слухачам, щоб ті дочекалися дійсно своїх людей, особливих почуттів, щирого кохання і справжнього щастя.

Olivan & alyona alyona - Чекаю

Цікаво, що спільна пісня двох виконавців мала побачити світ ще минулого року, але вони вирішили трохи відкласти прем’єру та зняти відео до цієї композиції. І от, пісня «Чекаю» вже доступна на всіх музичних платформах.

«Ну що, друзі, цей день настав! Спільна пісня з alyona alyona вже всюди! Велике прохання підтримати нашу роботу. Відмічайте нас з Альонкою. Шукайте відео та пісню в зручному для вас сервісі», – пише у соціальних мережах Olivan.

Olivan & alyona alyona – Чекаю
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *