Оля Цибульська - Наша Історія
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Оля Цибульська – Наша Історія (Кліп)

Співачка Оля Цибульська поділилася з меломанами піснею та кліпом «Наша історія», в основу яких покладено почуття ностальгічного кохання.

Режисура кліпу: Лєра Мазур.

Оля Цибульська: «Інколи ми можемо боятися власних слабкостей, не зважаючи на те, що саме вони формують нашу особистість. І саме вони здатні зробити нас щасливішими. Коли ми дорослішаємо, нам стає страшно закохуватися… Саме про це йде мова у новому кліпі зі загадковою незнайомкою. Цілуйтесь, любіть, діліться своїми історіями та слухайте мою нову пісню».

Оля Цибульська - Наша Історія

У композиції «Наша історія» виконавиця оспівує почуття, які кожної весни нагадують про себе, почуття, які здатні здолати всі перешкоди. Їх не спинити, не зважаючи на статус людини, її вік, національність, чи будь-яку іншу відмінність.

За словами артистки, ностальгія може завітати до кожної людини. Вона нагадає нам про людей і життєві епізоди, у яких ми відчували щастя. Кожного року весна демонструє, що в нас усередині лишилося тепло, вогонь і любов. Часом ми страхаємося власних слабкостей, але саме вони роблять нас людьми.

Оля Цибульська – Наша Історія
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *