Оля Ракіцька - Моє місто
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Оля Ракіцька – Моє місто (Сингл)

Співачка та дружина гравця донецького Шахтаря Ярослава Ракіцького Ольга Ракіцька презентувала пісню під назвою «Моє місто». Це українізований варіант композиції з її репертуару. За словами виконавиці, це пісня, яка точно відгукнеться в серці кожного українця.

Авторство пісні належить Ользі Животковій, вона ж Бажана.

Бажана: «Так, це дуже важлива доленосна пісня. Оля, я вітаю тебе з її новим народженням… Сенси не змінні крізь роки. Колись вона точно стане однією з легенд воєнного часу, я впевнена, а поки вона ілюструє наше сьогодення… Я щаслива, що вона продовжує жити як в старій, так і в новій версії. Це одна з пісень, якими я дуже пишаюсь і дякую всім причетним за її сворення мною та подальше життя. Це важлива пісня. Дякую Олі, за довіру зробити її оновлену версію, монохромну, саме таку, щоб не відволікала від слів, мови, голосу і меседжу… А живий рояль та віолончель підкреслили головні акценти».

Оля Ракіцька - Моє місто

Ольга Ракіцька: «Ця пісня – особлива історія для мене і, думаю, що для багатьох із вас. Саме завдяки їй я знайшла Вас, своїх слухачів. Саме під цю пісню ми з вами разом проживали увесь біль. Саме ця пісня обʼєднувала нас на концертах. Саме ця пісня частенько звучить у ваших машинах. Саме завдяки цій пісні я знаю особисті історії багатьох із вас. І зараз вона набула нових сенсів, на жаль… Нова версія пісні не стала гірше або краще, вона просто зазвучала для всіх по-іншому».

Оля Ракіцька – Моє місто

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *