Олеся Киричук – В зеленому гаю
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Олеся Киричук – В зеленому гаю (Сингл)

Львівська співачка Олеся Киричук, за плечима якої вже є тріумфальна перемога в телевізійному проекті «Шанс» та участь у популярному вокальному шоу «Голос країни», повертається після тривалої творчої відпустки та одразу ж презентує слухачам свою нову пісню «В зеленому гаю». В основу цього твору закладено слова та музику давньої української народної пісні, гармонізацію яких здійснив лідер закарпатського рок-гурту Rock-H Віктор Янцо. До речі, якщо ви пам’ятаєте, Олеся Киричук раніше вже співпрацювала з гуртом «Рокаш», результатом чого стали спільні пісні «Вівці» та «Качечка», а також офіційні відеокліпи до них.

За словами виконавиці, однією з особливостей пісні «В зеленому гаю» є те, що в ній йдеться про проводи хлопця на війну, і саме цим ця старезна русинська співанка перегукується з нашими неспокійними і драматичними часами. На її думку, ця пісня вийшла дуже проникливою, етно-мотиви вдалося вдало переплести із сучасним роковим аранжуванням і тепер вони змушують слухача насправді перейнятися долею оспіваних героїв твору.

Додамо, що запис треку «В зеленому гаю» відбувався на студії Jenny Records за участі саундпродюсерів Мар’яна Криськува та Остапа Панчишина.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *