Олесь Целюх – Товар
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Олесь Целюх – Товар (Відео)

Шанувальники сучасної української музики можуть пам’ятати Олеся Целюха за участю у гурті Kompas, утвореному після розпаду культової «Анни», але наразі він повністю сконцентрований на сольній музичній діяльності та вже встиг підготувати для меломанів купу цікавих сюрпризів. Зокрема, кілька днів тому, у рамках запланованої серії публікацій нового матеріалу, було оприлюднено мінімалістичне відео до свіжого треку «Товар», з яким ми пропонуємо вам сьогодні познайомитися у першу чергу, а ще раніше, незадовго до приходу осені, Олесь презентував попередній авторський трек «Ліси Жовтогарячі». Та робота стала справжнім передвісником скорого настання осінньої пори та швидкої появи наступних новинок від Олеся Целюха та команди.

Повертаючись до свіжого ролику «Товар», варто зазначити, що його режисурою та монтажем займався Міша Сало. Зйомка, початкова ідея, та, власне, виконання головних ролей – музиканти проекту (Олесь Целюх, Юрій Хомик, Міша Сало та Дмитро Мацко).

«Перед вами спроба зробити незалежне відео зі своїм власним, лаконізованим баченням ідеї самої композиції», – коментує роботу Олесь Целюх.

Варто додати, що «Товар» – це не остання записана композиція і незабаром ланцюжок релізів від Олеся і компанії отримає логічне продовження. А вже наприкінці поточного календарного року, музиканти обіцяють подарувати слухачам масштабніший, з точки зору тривалості звучання, презент у вигляді нового міні-альбому. Не пропустіть!

Українська музика: Олесь Целюх – Товар

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *