Олесь Целюх – Товар
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Олесь Целюх – Товар (EP)

«Істини нема», – стверджує у титульному треку свого свіжого міні-альбому «Товар» львівський інді-виконавець Олесь Целюх, якого меломани можуть пам’ятати як музиканта альтернативного гурту Kompas (пост-«Анна»). Втім, саме цю істину Олесь все ж таки спробує відшукати за допомогою філософських роздумів у чотирьох презентованих піснях ЕР-релізу, та допоможе це зробити і слухачам.

Над створенням ЕР пліч-о-пліч з Олесем працювали Дмитро Мацко (гітара), Юрій Хомік (перкусія-семпли) та Міша Сало (бас). Запис музичного матеріалу проходив на місцевій львівській студії MuzProduction, а його подальшим зведенням та мастерингом займався Олег Мороз.

Назву новій міні-платівці подарував оприлюднений раніше авторський трек «Товар», до якого Олесем та командою також було відзнято мінімалістичне супутнє відео. Загалом ЕР складається з трьох пісень, що вже блукають всесвітньою павутиною, та зовсім свіжої композиції «Порожньо». Запис презентованого матеріалу відбувався влітку-восени 2017 року.

«Наступний рік для нас розпочнеться з концерту в підтримку нового EP, продовжиться роботою над новим матеріалом і новими виступами. Дуже сподіваємось на щедрий рік в музичному плані», – розповів читачам «Нотаток» Олесь Целюх.

Українська музика: Олесь Целюх – Товар

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *