Олесь Целюх – Рівновага
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Олесь Целюх – Рівновага (Сингл)

«Рівновага» – це послідовність «Квадрату», стверджує львівський музикант Олесь Целюх, маючи на увазі зовсім не геометричні поняття, а свій новий двотрековий сингл і попередній міні-альбом. Свіжий реліз під назвою «Рівновага» вмістив у себе дві нові композиції – пісні «Космічні Тіла» та «Не заважай», які, за словами автора, є концептуальним продовженням його попереднього EP-альбому. Студійне накопичення обох треків відбувалося протягом квітня 2017 року за сприяння Андрія Давиденко. Окрім Олеся (вокал, акустична гітара, клавішні, текст/музика) та Андрія (зведення та мастеринг), над подвійним синглом також працювали: Дмитро Мацко (гітара), Юрій Хомік (перкусія-семпли) та Настя Горнічар (дизайн обкладинки).

«Обидві поєднані у цьому виданні пісні є показником того, як музика Олеся звучить сьогодні і як звучатиме потім, виходячи з цього досвіду», – йдеться у прес-релізі до новинки. Від себе додамо, що дані композиції можна офіційно придбати, наприклад, за допомогою сервісу Google Play, сплативши за них всього-на-всього 6 гривень. Погодьтеся, сума доволі символічна, але вона може бути із користю спрямована автором на запис, зведення та мастеринг його подальших робіт, пришвидшивши їхні прем’єри.

До речі про наступні прем’єри – не зважаючи на те, що між двома музичними релізами Олеся минуло майже півроку, наступну цікавинку від виконавця так довго чекати вже точно не доведеться, адже всі роботи над нею практично завершено. Вже зовсім скоро музиканти презентуватимуть у мережі дебютну відео-роботу проекту на пісню «Космічні Тіла». Не пропустіть!

Українська музика: Олесь Целюх – Рівновага

Google Play
Spotify


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *