Олесь Целюх – Квадрат
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Олесь Целюх – Квадрат (EP)

До вашої уваги новий «квадратний» альбом від Олеся Целюха, автора-виконавця зі Львова, знаного своєю участю в альтернативному гурті Kompas. У створенні свіжого чотиритрекового EP-релізу Олесю (вокал, акустична гітара, текст/музика) допомагали його друзі та колеги, зокрема: Артем Бемба (бас, бек-вокал), Андрій Давиденко (клавішні), Дмитро Мацко (гітара) та Юрій Хомік (барабани, перкусія). Новинку записано на двох студіях звукозапису Frost Magnetic та Jenny Records, а його зведенням та мастерингом займався Олег Мороз.

«У співпраці з талановитими музикантами (Poupee F, Kompas) мені вдалося сформувати гурт, який реалізовує мої музичні ідеї. Після ряду синглів, влітку 2016 року, на студіях Івано-Франківська та Львова, було розпочато роботу над записом міні-альбому «Квадрат», який є певним етапним продуктом творчості. Після релізу нашого «Квадрату» у мережі, плануємо презентувати його наживо, реалізувати відео-роботу до однієї з пісень і, звісно ж, готувати наступні треки», – розповів «Нотаткам» Олесь Целюх.

Наразі міні-альбом «Квадрати» ви маєте можливість послухати онлайн за допомогою спеціальних сервісів та соціальних мереж, або ж підтримати молодий музичний проект, придбавши цілий EP за якісь символічні 5 гривень. Шукайте ще більше інформації про музичну формацію на офіційних сторінках ВКонтакті та Facebook.

Олесь Целюх – Квадрат

Google Play
Spotify


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *