Олесь Целюх – Сірий
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Олесь Целюх – Сірий (EP)

Зовсім нещодавно відбувся офіційний реліз міні-альбому львівського музиканта Олеся Целюха під назвою «Сірий», який вмістив у себе три треки: «Сірі», «Правда» і «Однеціле». Запис платівки відбувався на студії звукозапису Jenny Records, а її зведенням та мастерингом займався Олег Мороз.

«Це – три пісні, які народжувались і записувались впродовж літа і осені 2018-го року. Міні-альбом сплетений з думок про пошук Правди і нашого з вами Одного Цілого. Відсутність або небажання Правди породжує сірість навколо — це і є соціальна концепція цього видання загалом. У міні-альбомі три треки — два нових («Сірі» і «Однеціле») та один, написаний кілька років тому («Правда»), що доповнюють одне-одного в концепції породження «сірого» суспільства. Цей альбом заохочує бути кольоровими!» – розповів у коментарі «Нотаткам» Олесь Целюх.

Зауважимо, що наразі можна долучитися до підтримки виконавців та придбати «Сірого» за допомогою Google Play. Варто додати, що задля промоції міні-альбому, незабаром у соціальних мережах має відбутися прем’єра відео до однієї з його пісень («Однеціле»), тому слідкуйте за наступними новинами.

Олесь Целюх – Сірий

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *